מי אנחנו


משרדנו מתמחה בדיני משפחה וירושה מאז שנת 1976 ומדורג בראש רשימת עורכי הדין העוסקים בתחומים אלו  ע”פ דירוג “דן אנד ברדסטריט” והעיתונות.

הידע והניסיון של משרדנו מאפשרים לנו למצוא פתרונות יצירתיים, על מנת להשיג עבור לקוחותינו את זכויותיהם.

בראש המשרד עומד עו”ד ציון סמוכה, המקבל כל לקוח באופן אישי ומייצג אותו בעצמו. בנוסף, קיימים במשרד עורכי דין שכירים, אשר אומנו ע”י עו”ד סמוכה והוא מלווה ומפקח באופן צמוד בתיקיהם. יתרונם של עורכי הדין השכירים העובדים במשרד הוא לא רק בידע ובניסיון, אלא גם בהיותם מונחים ומלווים ע”י עו”ד ציון סמוכה.

ההתייעצות ובניית מתווה הפעולה בכל התיקים במשרדנו נעשות ע”י עו”ד ציון סמוכה, אשר נבחר ע”פ סקר “דן אנד ברדסטריט” כעו”ד מוביל בתחומו מדי שנה.

משרדנו לוקח חלק למעלה מ 40 שנה ביצירת הלכות ותקדימים משפטיים, דבר המחייב מחשבה יצירתית ומציאת פתרונות לבעיות נקודתיות שמציב כל תיק ותיק. ראה תחת לשונית “תקדימים” את רשימת התקדימים אשר עיצבו את תחום המעמד האישי (ואשר הותרו לפרסום).

במשרד זה צמחו עד כה שלושה משופטי בית-המשפט לענייני משפחה וכן עורכי דין אשר תפסו מקום מכובד בהיררכית עורכי-הדין בארץ.

אנו מאמינים במתן שירות מיומן ומקצועי ומתן אוזן קשבת ותמיכה אישית בנוסף על התמיכה המשפטית, לכל לקוח ולקוח.

משרדנו חרט על דגלו לחתור למשא ומתן מכובד והוגן בטרם הכניסה להליכים משפטיים ואף בעת קיומם של הליכים, כשהנסיבות מאפשרות זאת. אולם במידה והמאבק המשפטי הינו בלתי נמנע, משרדנו עושה שימוש בטכניקות חקירה וניהול תיקים שפיתח, המבוססות על ידע רב-תחומי ונסיון רב שנים.